Biznesowa oferta Kętrzyna

Dodane przez: | 23 lutego 2019

Biznesowa oferta Kętrzyna

Samorząd Kętrzyna zaprezentował W Warszawie potencjał inwestycyjny miasta i powiatu. Partnerem konferencji „Invest in Kętrzyn” był port lotniczy Olsztyn-Mazury. Do inwestowania w Kętrzynie zachęcali samorządowcy i przedsiębiorcy podczas spotkania w hotelu Gromada w sobotę 23 lutego. Spotkanie zorganizowała Warszawska Izba Gospodarcza.

Konferencja w Warszawie to już druga odsłona promocji projektu „Invest In Kętrzyn”, pierwsza odbyła się w styczniu w Kętrzynie. Razem z władzami Kętrzyna: burmistrzem Ryszardem Niedziółką, wiceburmistrzem Maciejem Wróblem, starostą Michałem Kochanowskim, przewodniczącym rady Rafałem Rypiną do Warszawy przyjechali przedstawiciele kętrzyńskich firm, chcący nawiązać kontakty biznesowe z przedsiębiorcami z Mazowsza. Wśród nich członkowie rady biznesu z przewodniczącym Jarosławem Sachryniem.

Spotkanie rozpoczął Krzysztof Moczulski, prezes hotelu Gromada. Gości powitał także Marek Traczyk, prezes Warszawskiej Izby Gospodarczej. Spotkanie skierowana było do przedsiębiorców z Mazowsza zainteresowanych możliwościami inwestycyjnymi Kętrzyna.

Kętrzyn to jeden z najbardziej uprzemysłowionych ośrodków na Warmii i Mazurach. Miasto jest otwarte na wszystkie formy działalności gospodarczej. Stwarza atrakcyjne warunki na starcie, zapewnia pomoc w prowadzeniu biznesu.

Relacja fotograficzna z wydarzenia dostępna na stronie Warszawskiej Izby Gospodarczej.

Relacja video z konferencji „Invest in Kętrzyn”

(red)
foto: Mirosław Gleb