BRILLAW laureatem konkursu Dobra Firma

Dodane przez: | 28 kwietnia 2021

BRILLAW laureatem konkursu Dobra Firma

Prezentujemy kolejnego laureata nagrody Dobra Firma, przyznawanej przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Firmy konkurowały w kategoriach: Najlepszy Inwestor, Najlepszy Innowator, Efektywny Pracodawca oraz Efektywna Firma.

Została także przyznana nagroda specjalna Prezesa ZPP, którą otrzymała firma BRILLAW Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy za wyjątkowe wsparcie prawne przedsiębiorców w początkowym okresie pandemii, kiedy wszechobecny chaos informacyjny blokował i uniemożliwiał funkcjonowanie wielu polskim firmom.

W tamtym trudnym czasie bezpłatne porady prawne i gotowość pomocy specjalistów, nie tylko pomogły przetrwać wielu firmom, ale także dodały otuchy i wiary w przedsiębiorczą solidarność.

Nagrodę, którą w imieniu prezesa ZPP, Cezarego Kaźmierczaka wręczył prezes WIG Marek Traczyk, odebrał radca prawny, partner zarządzający kancelarii BRILLAW, Robert Mikulski.

Warszawska Izba Gospodarcza jest członkiem ZPP i jednocześnie oddziałem Związku na teren Mazowsza. Co za tym odzie, zrzeszone w WIG firmy mogą korzystać ze wszystkich benefitów, jakie daje członkostwo w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców.