Praktyczne informacje targowe

Dodane przez: | 5 kwietnia 2018

China Homelife Poland 2018

China Homelife Show 2018 to wielka szansa dla europejskich firm zainteresowanych importem produktów z Chin, także dla tych, które mają już swoich azjatyckich partnerów biznesowych. Zawsze warto sprawdzić zupełnie nowe możliwości. Będzie to największa w Europie Centralnej i Wschodniej impreza targowa z ofertą najlepszych chińskich producentów. Do Nadarzyna przyjedzie ok. 1700 wystawców, którzy zaprezentują ponad 65 000 produktów.

 

Strefy Match Makingu

Organizatorzy przygotują dla wystawców i odwiedzających dwie strefy Match Makingu. Będą to specjalnie zaaranżowane miejsca do bezpośrednich rozmów z partnerami handlowymi z Chin – z towarzyszeniem bezpłatnych tłumaczy z języka chińskiego. Przedsiębiorcy mogą zgłaszać swoje zapotrzebowanie na konkretne produkty, a obsługa strefy wyszuka najbliższe oczekiwaniom chińskie firmy i zaaranżuje odpowiednie spotkanie.

China Homelife Show - prelekcje i warsztaty

 

Prelekcje i warsztaty

Pierwszego dnia targów odbędą się warsztaty i prelekcje prowadzone przez ekspertów-praktyków od lat związanych z handlem z Chinami.

Więcej informacji oraz oraz program sesji panelowych znajdą Państwo TUTAJ.

 

Rejestracja

Zainteresowanych udziałem w  targach China Homelife Show Poland prosimy o prerejestrację: http://chinahomelife.eu/formularze/akredytacja/

Na podany w formularzu adres e-mail prześlemy dodatkowe informacje.

 

BEZPŁATNY parking dla gości targowych

Jeśli chcesz przyjechać na targi samochodem, możesz skorzystać z bezpłatnego parkingu na terenie Ptak Warsaw Expo. Warunkiem jest prerejestracja oraz przesłanie do organizatora nr rejestracyjnego pojazdu na adres: parking@wig.waw.pl

 

BEZPŁATNY autobus miejski na targi

Organizatorzy zapewniają także bezpłatny transport autobusem, kursującym na trasie Dworzec Centralny – Ptak Warsaw Expo w godzinach 09:00 – 16:00, odjeżdżającym z oznakowanego przystanku pomiędzy dworcem a CH Złote Tarasy.

Bezpłatny autobus China Homelife Poland 2018

Jak dojechać?

PTAK WARSAW EXPO
Al. Katowicka 62, Nadarzyn, Polska
Godziny otwarcia 10.00-17.00