Dotacje w zasięgu

Dodane przez: | 1 marca 2019

Dotacje na inwestycje w nowe technologie i energooszczędność

Dotacje, dofinansowania i preferencyjne pożyczki oferowane są firmom w wielu instytucjach; zarówno w ramach funduszy europejskich, jak i krajowych. Na wsparcie finansowe mogą liczyć zarówno mikro, małe jak i średnie przedsiębiorstwa, projekty B+R (badawczo-rozwojowe), informatyzacja, działania proekologiczne i inne. Niestety nie wszyscy przedsiębiorcy wiedzą, jakiego dofinansowania i gdzie mogą poszukiwać.

Dlatego 28 lutego br. w siedzibie firmy Assiduus Consulting Sp. z o.o. odbyło się spotkanie pod hasłem „Dotacje na inwestycje w nowe technologie i energooszczędność”. Była to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy o możliwościach pozyskania z różnych źródeł dofinansowania projektów. Wiedzą podzielili się przedstawiciele Agencji Rozwoju Przemysłu S.A., Ambasady Norwegii w Polsce, Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz Mazowieckiej Agencji Energetycznej.

Spotkanie zakończyła prelekcja doradców z Grupy Assidus, obrazująca skuteczne sposoby pozyskiwania tych środków. Warszawska Izba Gospodarcza była partnerem tego wydarzenia.

(KK)