I Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Woda jest życiem”

Dodane przez: | 5 marca 2020

I Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Woda jest życiem"

Pierwszy Dzień Wiosny 2020 to znakomity powód do spotkania w gronie przedsiębiorców rodzinnych w Uzdrowisku Ciechocinek. Chcemy porozmawiać o wodzie – jej ogromnej a jednak powszechnie mało znanej i niedocenianej roli w codziennym funkcjonowaniu każdego z nas, naszej rodziny, ale też naszej firmy.

Tak, jak woda jest niezbędna dla życia, tak firmy rodzinne są niezbędne w naszej gospodarce, dlatego 21 marca gościć będziemy w jednej z najstarszych firm rodzinnych na Kujawach – Rutkowski LTD, w Hotelu Uzdrowiskowym St. George (ul. Wojska Polskiego 2, 87-720 Ciechocinek).

Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Balneoklinika St. George kierowana przez prof. Irenę Ponikowską pod patronatem WIG. Jest to spotkanie dedykowane przedsiębiorcom rodzinnym z województwa kujawsko-pomorskiego z okazji organizowanego w październiku 13. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-Rodziny w Toruniu.

W programie wydarzenia szereg prelekcji o tematyce balneologicznej, panel poświęcony znaczeniu polskich firm rodzinnych w gospodarce kraju, uroczyste otwarcie Baleokliniki St. George, degustacja wód mineralnych, koncert zespołu SKOŁOWANI oraz bankiet. Szczegóły w programie.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Prosimy o potwierdzenie udziału do 12 marca: v.skoczylas@st-george.pl.

Program konferencji „Woda jest życiem” (PDF)