Jeden koncert, ponad 900 milionów widzów!

Dodane przez: | 11 marca 2020

Koncert „Solidarni z Wuhan” organizowany pod egidą Warszawskiej Izby Gospodarczej wsparła także fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jurek Owsiak z mocą przekonywał: – Dajmy wyraz solidarności i troski wobec globalnego problemu. Zagrajmy dla Wuhan i 500 milionów Chińczyków pozostających w domach. Pokażmy kolejny raz, że potrafimy się łączyć dla tych, którzy potrzebują wsparcia.

I zagraliśmy!

W czwartek 27 lutego, w Filharmonii Narodowej w Warszawie w wystąpili: Vadim A. Brodski, Black Hills, Julia Gąsiorkiewicz, Anna Krysztofiak, Maria Pomianowska, Jan Wojdak, Adam Wolski z Golden Life, Marta Zalewska, Zuo, 2Late, 8 Hands Quartet.

Ta forma okazania życzliwości okazała się jedyną na świecie. Media chińskie –telewizja, radio, prasa informowały o przesłaniu z Warszawy na szczeblu krajowym i regionalnym. Relację z koncertu przekazała m.in. państwowa telewizja chińska CCTV i jej oddziały regionalne, rozgłośnie chińskie oraz prasa krajowa i regionalna. Szacuje się że relacja dotarła do ponad 900 milionów odbiorców!

Zobacz relacje na www.yangshipin.cn oraz www.weixin.qq.com.