Konkurs piękności Miss Nature Intercontinental

Dodane przez: | 28 sierpnia 2017

Konkurs piękności Miss Nature IntercontinentalKonkurs piękności jakim jest pierwsza edycja Miss Nature Intercontinental ma zwrócić uwagę na problemy ochrony środowiska, czystości wody i powietrza, emisji gazów, zanieczyszczenia podłoża, agresywnemu i często bezmyślnemu wydobyciu i wykorzystaniu surowców naturalnych a co za tym idzie, zdrowego trybu życia, wpływu rozwoju przemysłu na życie człowieka. Kandydatki z 30 krajów przez pięć dni będą opowiadały o kwestiach ochrony środowiska jakie istnieją w ich krajach a przedstawicielka Polski, opierając się o wiedzę, doświadczeniu i zdobyczach naszej kraju, będzie miała okazję podzielić się takimi informacjami w mediach lokalnych i ogólnopolskich, a także, za pomocą internetu, ludziom z całego świata.

Organizatorem konkursu Miss Nature Intercontinental 2017 jest szczecińskie stowarzyszenie „Miss Pomerania”. Zachodniopomorskie słynie z pięknych kobiet. Liczba laureatek konkursów piękności z naszego regionu jest najwyższa w całym kraju. Miss Pomerania zrzesza zarówno triumfatorki konkursów, jak i osoby związane ze światem sztuki. Stowarzyszenie skupia się na obszarach takich jak:

  • zdrowy tryb życia
  • organizacja eventów modowych,
  • działalność charytatywna,
  • działalność społeczno-edukacyjną,
  • działalność na rzecz ekologii i dziedzictwa naturalnego.

Miss Nature Intercontinental to międzynarodowy konkurs piękności połączony z projektami związanymi z szeroko pojętą ochroną przyrody, edukacją ekologiczną, informacją dotyczącą rozwoju przemysłu na świecie i jego wpływu na środowisko naturalne a także promowanie zdrowego stylu życia, zarówno wśród dzieci, jak i osób dorosłych.

Głównym celem projektu jest propagowanie zdrowego trybu życia, ekologii i świadomości ekologicznej. W projekcie zaangażowane zostaną podmioty z całego świata, do Szczecina zapowiedziało przyjazd około 30 Miss ze wszystkich kontynentów. Poprzez ekskluzywne wybory Miss przedstawione zostanie, że ekologia i ekologiczne produkty są modne i korzystnie społecznie.

Pierwsza edycja konkursu Miss Nature Intercontinental odbędzie się w Szczecinie, w dniach 4-9.09.2017 roku a udział w niej wezmą kandydatki z kilkudziesięciu krajów z całego świata. Planowane są coroczne edycje konkursu i stały wzrost zainteresowania wydarzeniem.