Narada Izb Gospodarczych Europy Centralnej i Wschodniej

Dodane przez: | 1 lutego 2018

VII edycja China Homelife Poland 2018 - spotkanie Izb i przedsiębiorców z Europy Centralnej i Wschodniej

31 stycznia 2018 r w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się spotkanie Izb i przedsiębiorców z Europy Centralnej i Wschodniej, przygotowujące do VII edycji China Homelife, zaplanowanej na 6-8 czerwca 2018 roku w centrum targowo-kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą.

Podczas spotkania zaprezentowano szczegółowe informacje dotyczące współpracy z przy organizacji przyjazdu handlowców dla grup zorganizowanych na workshop China Homelife Show Poland, współpracy i udziale w Kongresie Gospodarczym Europy Środkowo-Wschodniej, a także partnerstwa w ramach Europejskiego Konsorcjum Izb i Organizacji Gospodarczych (European Consortium of Chambers and Economic Organizations – ECCEO).

VII edycja China Homelife Poland 2018 - spotkanie Izb i przedsiębiorców z Europy Centralnej i Wschodniej

Nowoci tej edycji targowej jest projekt e-commerce, który powinien wyeliminować problemy przedsiębiorców z mniejszymi zamówieniami (np. jedna paleta czy mniej, pół kontenera i mniej) u chińskich partnerów gospodarczych.

Najnowszy inteligentny system (e-commerce dla hurtowni, centrów handlowych) umożliwia zamówienie on-line wraz z kosztami dostawy każdej partii towarów bezpośrednio do miejsca sprzedaży – wszystko zgodnie z europejskim systemem opodatkowania. Termin dostawy może zostać skrócony z kilku tygodni nawet do 24 godzin.

Chińscy partnerzy zaprezentowali aplikacje dostępne na urządzeniach mobilnych, które umożliwią realizację natychmiastowych zamówień i płatności, a także zgłaszania reklamacji, które będą uważnie śledzone przez twórców projektu i chińskich urzędników odpowiedzialnych za współpracę z państwami Europy Centralnej i Wschodniej.

VII edycja China Homelife Poland 2018 - spotkanie Izb i przedsiębiorców z Europy Centralnej i Wschodniej

W tej naradzie wdział wzięło około 30 izb gospodarczych z Europy Centralnej i Wschodniej oraz prawie 50 izb z Polski.

Koordynator organizacji przyjazdu grup zorganizowanych przedsiębiorców z 16 krajów Europy Centralnej i Wschodniej Marek Traczyk, prezes Warszawskiej Izby Gospodarczej powiedział, że w tej części Europy są to jedyne targi, które zapewniają grupom zorganizowanym opłacenie kosztów transportu autokarem, nocleg i wyżywienie. Spodziewany jest udział ponad 1700 handlowców z krajów Europy Centralnej i Wschodniej oraz ponad 2000 z kraju jako Hosted Buyers. Najważniejsze jest, że dzięki systemowej rejestracji spotkań przedsiębiorcy będą mogli zaplanować spotkania partnerami handlowymi. Podczas VII edycji targów spodziewany jest udział około 1700 wystawców na 30 000 m2, prezentujących ponad 65 000 produktów.

Zainteresowanych udziałem w  targach China Homelife Show Poland prosimy o prerejestrację: http://chinahomelife.eu/formularze/akredytacja/

Na podany w formularzu adres e-mail prześlemy dodatkowe informacje.