Płyną życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności

Dodane przez: | 17 grudnia 2019

 

Marta Mikliszańska
Wiceprzewodnicząca Rady Izby Gospodarki Elektronicznej

Zakupy przez internet zyskują na popularności. Polacy docenili ich wygodę, atrakcyjne ceny oraz nieograniczony wyrób. Szacuje się, że tylko 9 na 100 transakcji odbywa się w sieci, podczas gdy na przykład w Wielkiej Brytanii jest to już jedna piąta. Mam nadzieję, że w 2020 roku polski sektor e-commerce będzie nadal się rozwijał i szybko nadrobimy tę różnicę. Dzięki temu polscy konsumenci będą mogli oszczędzić cenny czas i przeznaczyć go na rzeczy ważniejsze niż codziennie zakupy.

W nadchodzącym roku chciałabym życzyć wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym biznes on-line, szczególnie małym i średnim firmom, dobrych i przewidywalnych regulacji, które będą ich wspierać w dalszym rozwój.

 

Jerzy Bralczyk
Językoznawca, filolog, członek Rady Języka Polskiego

Życzyłbym sobie i innym Polakom-nieekonomistom, żebyśmy mogli jak najmniej myśleć o kwestiach gospodarczych. Dzieje się tak zwykle wtedy, gdy wszystko idzie dobrze. Gdy myślimy, że jest lub będzie źle, sami się do tego możemy przyczynić. Gdy myślimy, że będzie lub jest dobrze, raczej nie przyczynimy się do poprawy. Gdy nie myślimy, najczęściej jest tak, jak ma być.

 

Zenon Chodowiec
Prezes Wschodniej Izby Gospodarczej

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas podziękowań, wzruszeń, wspólnego przeżywania radości w gronie najbliższych. To również czas refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący Nowy Rok. W tych wyjątkowych dniach mam przyjemność złożyć Państwu Najserdeczniejsze Świąteczne Życzenia w imieniu swoim, wszystkich Przedsiębiorców należących do Wschodniej Izby Gospodarczej i Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego. Niech te Święta Bożego Narodzenia będą okresem pojednania i spokoju, upłynął w ciepłej rodzinnej atmosferze i przyniosą chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków.

Za kilka dni pożegnamy odchodzący rok, z nadzieją oczekując tego, który właśnie się zbliża. Chciałbym, aby 2020 rok był dla nas wszystkich jeszcze lepszy, obfitował w sukcesy i dobre decyzje. Niech to będzie czas pomyślnej realizacji osobistych i biznesowych zamierzeń, a pomyślność i wytrwałość, których wspólnie życzmy sobie na Nowy Rok będą fundamentem do zrealizowania wyznaczonych celów.

Niech każdy dzień obdarza Państwa zdrowiem, wzajemną życzliwością i energią do działania.

 

Kazimierz Kurnicki
Prezes Powiatowej Izby Gospodarczej w Legionowie

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzymy wszystkim naszym Członkom, Partnerom i Sympatykom, szczęścia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i sukcesów w pracy zawodowej.

Niech radość i atmosfera Świąt Bożego Narodzenia, poczucie prywatnego i zawodowego spełnienia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok.

 

Marian Serwach
Prezes Płońskiej Izby Gospodarczej

Płońska Izba Gospodarcza składa wszystkim przedsiębiorcom życzenia pozytywnych zmian, nowych szans, ciągłego rozwoju i niewyczerpanej energii. Życzymy, aby byli kreatywni, aby zamierzenia, plany, realizowane projekty tak w życiu osobistym jak i pracy zawodowej zakończyły się pełnym sukcesem.