Marszałek i Prezydent życzą radości, sukcesów, realizacji zamierzeń

Dodane przez: | 17 grudnia 2019

 

Adam Struzik
Marszałek Województwa Mazowieckiego

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, który niesie ze sobą radość, ale też refleksję i plany na przyszłość. To także czas zasłużonego odpoczynku, wytchnienia i oderwania się od codzienności. Życzę Państwu, aby te święta były spokojne i pełne rodzinnego ciepła. Niech nadchodzący 2020 rok obfituje w wiele powodów do uśmiechu i zadowolenia. W życiu zawodowym niech przyniesie ciekawe projekty i dobre kontrakty, w prywatnym zaś zdrowie i pomyślność.

Jednocześnie chciałbym Państwu podziękować za wkład, jaki wnosicie w rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności na Mazowszu, a także w aktywizację zawodową mieszkańców naszego regionu.

 

Rafał Trzaskowski
Prezydent m.st. Warszawy

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu, aby wspólnie spędzony czas przy wigilijnym stole dał nam wszystkim nadzieję i radość. Życzę Państwu z całego serca, zdrowia, szczęścia rodzinnego i powodzenia w realizacji zamierzeń.

Wszystkim warszawskim przedsiębiorcom, członkom Warszawskiej Izby Gospodarczej oraz czytelnikom TTG Wiadomości Gospodarczych, życzę sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym, budowaniu lokalnej i globalnej pozycji swych firm oraz potencjału naszego Miasta w nadchodzącym roku 2020.