Ramada Plaza Bangkok: oczyść swoją rzekę

Dodane przez: | 18 września 2018

Clean Up Bangkok River 2018

Hotel Ramada Plaza Bangkok Menam Riverside od lat uczestniczy w programie edukacyjnym Sprzątanie Świata, realizowanym w Bangkoku pod nazwą Clean Up Bangkok River 2018.

– Włączenie się w sprzątanie rzeki Chao Phraya (Menam), nad którą leży nasz hotel, jest czymś naturalnym nie tylko przy okazji tej społecznej akcji. Dbamy o czystość rzeki cały rok – powiedziała podczas targów IT&CMA Pornnapa Sastraruchi, dyrektor Ramada Plaza.

Jose De Jesus Ting, dyrektor sprzedaży i marketingu Ramada Plaza dodał, że hotel jest jednym z partnerów akcji w Bangkoku współpracujących m.in. z Urzędem Miasta Bangkok, Ambasadą Stanów Zjednoczonych, Eco Capitals Forum, Uniwersytetem Mahidol oraz innymi organizacjami społecznymi w celu usuwania śmieci z rzeki Menam. Akcja obejmuje także sprzątanie ulic, przestrzeni publicznych i kanałów. Angażuje się w nią wielu wolontariuszy studentów, którzy są najlepszymi ambasadorami troski o naturalne środowisko Bangkoku.

Clean Up Bangkok River 2018

Na całym świecie

Sprzątanie Świata (Clean Up the World) to program społeczny zwracający uwagę na zanieczyszczenie naszego globu. Program ma na celu edukację mieszkańców globu, aby osiągnąć stałe angażowanie się społeczeństwa w troskę o czystość środowiska naturalnego.

Kulminacja programu przypada na trzeci weekend września. Polega na zbiorowym sprzątaniu śmieci. Program Clean Up the World od 25 lat jest organizowany wspólnie z Organizacją Narodów Zjednoczonych ds. Ochrony Środowiska (UNEP), mobilizuje około 35 milionów wolontariuszy ze 130 krajów rocznie, co sprawia, że jest to jedna z największych środowiskowych kampanii środowiskowych na świecie.

Jose Ting De Jesus i Ting Pornnapa Sastraruchi - Hotel Ramada Plaza Bangkok

Jose Ting De Jesus i Ting Pornnapa Sastraruchi