Walne Zgromadzenie Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemii Radomskiej – relacja

Dodane przez: | 22 czerwca 2017

W dniu 22 czerwca 2017 r. w Restauracji „U Kowala” w Radomiu odbyło się Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Izby Przemysłowo-Handlowej Ziemi Radomskiej. Na Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia wybrany został p. Janusz Trojanowski, który poprowadził obrady.

Przyjęte zostały:

  • sprawozdanie Prezesa IP-H ZR z prac Zarządu za 2016 r.;
  • sprawozdanie z wykonania budżetu za 2016 r.;
  • sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.

Podjęte zostały uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdań. Udzielono wotum zaufania Prezesowi Izby oraz skwitowania Zarządowi IP-H ZR.

Prezes Izby Łukasz Białczak przedstawił plan pracy i budżet na 2017 r. oraz podziękował Zarządowi i pracownikom biura za zaangażowanie i duży wkład pracy w podejmowane działania.

To była część oficjalna. Część nieoficjalna odbyła się w klimatach piknikowo-grillowych. Dowiedliśmy w ten sposób, że Walne Zgromadzenia nie muszą być nudne.

Atrakcją pikniku był pieczony prosiak przygotowany przez Kuchnię Pana Czapli – członka Izby. W menu pojawiły się także rozmaite grillowe specjały.

Mieliśmy także możliwość posmakowania doskonałych win dostarczonych przez Pana Radosława Trzosa (Wine Market) oraz przepysznych Soczków z Doliny Radomki od Pani Moniki Bankiewicz (MB Bankiewicz)-członków Izby.

Tradycyjnie do grilla serwowane było zimne piwo, także w wersji bezalkoholowej – dla zmotoryzowanych.

źródło: Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej