Webinar ZPP pt. „Mediacja w sporach zbiorowych”

Dodane przez: | 1 lutego 2021

Mediacja w sporach zbiorowych

Webinar ZPP pt. “Mediacja w sporach zbiorowych” odbędzie się 5 lutego (piątek) godz. 10:00, na platformie ZOOM.

Pandemia COVID-19 i związane z nią utrudnienia bezpośrednio wpływają na sytuację przedsiębiorców i pracowników. Pojawiające się w miejscu pracy konflikty można skutecznie rozwiązywać z wykorzystaniem alternatywnych metod rozwiązywania sporów, w tym mediacji. Tematem webinaru będą mediacje w sporach zbiorowych.

Powyższe zagadnienia będą przedstawiane przez specjalistów z zakresu prawa i ekonomii, a także samych mediatorów.

W wydarzeniu wezmą udział:

  • Magdalena Stalpińska –Praktyk biznesu, mediator, konsultant. Mediator wpisany na listę prowadzoną przez Ministra właściwego ds. Pracy oraz na listę stałych mediatorów Sądu Okręgowego w Warszawie oraz Sądu Okręgowego Warszawa-Praga. Mediator w Fundacji Rozwoju Mediacji i w Centrum Mediacji Lewiatan.
  • Jarosław Karlikowski – Radca prawny, zajmuje się indywidualnym i zbiorowym prawem pracy

Moderator: Jakub Bińkowski, Dyrektor Departamentu Prawa i Legislacji ZPP

Wydarzenie jest zamknięte, rejestracja jest obowiązkowa. Aby w nim uczestniczyć należy kliknąć w link: https://zoom.us/webinar/register/WN_cFL8F_l0R0G68YI4rkt59Q

UWAGA! Liczba uczestników ograniczona jest do 100 osób.

Pozostałe osoby zachęcamy do oglądania transmisji live na Facebooku: www.facebook.com/zwiazekprzedsiebiorcow

Osoby zarejestrowane przez ZOOM uzyskają dostęp do bezpłatnych “pigułek wiedzy” podsumowujących kluczowe wnioski i informacje ze spotkania, a także otrzymają w przyszłości w wersji elektronicznej broszurę zawierającą komplet praktycznych informacji dotyczących prowadzenia mediacji w miejscu pracy.